MEMUR-SEN İLE ÖZEL HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI

  • Anasayfa
  • MEMUR-SEN İLE ÖZEL HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI

MEMUR-SEN İLE ÖZEL HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI

Diş kliniğimiz ile Memur-Sen Konya il Başkanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında Memur-Sen ve Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen, Diyanet-Sen, Sağlık-Sen, Büro Memur-Sen, Bem-Bir-Sen, Toç-Bir-Sen, Enerji Bir-Sen, Bayındır Memur-Sen, Birlik Haber-Sen, Ulaştırma Memur-Sen, Kültür Memur-Sen Ve Emekli Memur-Sen üyeleri ve birinci derece yakınları kliniğimizde sunulan ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden protokolde belirtilen koşullarda faydalanabilecekler.

Memur-Sen İl Başkanlığında gerçekleştirilen imza programına Başkan Vekili Ali Koç ile Arasta Bostancı Diş Kliniği sahibi Diş Hekimi Arasta Bostancı katıldı.

Memur-Senli üyeler (üye kimlik kartlarını ibraz etmeleri koşuluyla)  ve bakmakla yükümlü oldukları eş ve  çocukları ile anne ve babalarının da faydalanacağı özel muayene ve tedavi anlaşması programında konuşan İl Başkan Vekili Ali Koç, “Memur-Sen ailesi olarak tüm sendikalarımız adına ve üyelerimizin faydalanabileceği bir anlaşmaya imza atıyoruz. Üyelerimiz bu kuruluşun hizmetlerinden protokolde belirtilen sendikalarımıza özel koşullarda muayene olma, ağız ve diş sağlığı tedavi hizmetleri alacaklardır.”  diye konuştu.

Kliniğimizin sahibi Dt. Arasta Bostancı ise imzaladıkları protokol ile Memur-Sen üyelerine daha uygun şartlarda hizmet sunmayı amaçladıklarını belirterek kliniğimizde gerçekleştirilen ağız ve diş sağlığına yönelik her türlü tedavide protokolde belirtilen koşulların geçerli olduğunu, talep edilmesi durumunda taksitli ödeme imkanı sunulacağını ifade ederek, “imzalanan protokolün hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

MEMUR-SEN İLE ÖZEL HİZMET PROTOKOLÜ İMZALANDI
Randevu Al